11 01/16
13:18

Стиль життя англійців: правда та міфи


Більшість українців уявляють англійців «сірими», занудними, вічно сумними та скупими на емоції людьми. Чи дійсно це так? У цій статті ми спробуємо поглянути на них з іншого боку та розвіяти всі міфи навколо образу «типового англійця».

 

DianaKostyk
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
2060

Більшість українців уявляють англійців «сірими», занудними, вічно сумними та скупими на емоції людьми. Чи дійсно це так? У цій статті ми спробуємо поглянути на них з іншого боку та розвіяти всі міфи навколо образу «типового англійця».

 

Міф 1. Емоції: Англійці не виражають свої емоції. Те, що англійці дуже скупі на емоції – частково правда. Вони  вміло ховають від сторонніх свої переживання, враження, відчуття, незадоволення. У них в душі може вирувати буря негативних чи позитивних емоцій, проте цього ви ніколи не побачите. Допомагає їм  хороше виховання: ці люди ніколи не будуть сваритись на вулиці, не сперечатимуться, вирішуватимуть конфліктні ситуації дипломатичним шляхом, а не «маханням кулаками», не викрикуватимуть на всю вулицю від захвату чи радості.

 

Міф 2. Традиції: На випускний в університеті прийнято одягати мантії. Звідки взялась ця традиція, ніхто не знає, проте виглядає вона дуже вишукано, а головне – економно, адже не потрібно витрачати величезні суми на сукні для дівчат та костюми для хлопців.  

Англійці люблять пити чай. Процес заварювання та пиття чаю в  англійців – це справжнє дійство! Мабуть, ні в одній країні світу не ставляться так до чайних церемоній, як в Англії. Існує особлива технологія заварювання чаю, завдяки якій напій отримує незабутній смак.

На сніданок англійці обов’язково їдять вівсянку. Ця проста, але корисна справа допомагає їм тримати себе у формі. Якщо її доповнити сухофруктами, медом чи горішками, то вона стає незамінним постачальником вітамінів у організм людини.  Вівсянка -  це чудова заміна фастфудам та іншій некорисній їжі.

 

Міф 3. Освіта: Вважається, що всі англійці є високоосвіченими та дуже розумними людьми. Проте це не зовсім так. Не всі мали змогу навчатися в Кембриджському чи Оксфордському університетах. Англійці загалом мають досить хорошу освіту, проте їх британський акцент зовсім не робить їх докторами наук чи лауреатами Нобелівської премії.

 

Міф 4. Виховання: Діти ростуть розбещеними матеріальними благами, без належного контролю батьків. Насправді діти в англійських сім’ях виховуються в строгості. Їх не балують дорогими гаджетами, ящиками іграшок та тоннами солодощів. Вони з пелюшок знають, що таке дисципліна та порядок. Дітей змалечку навчають ввічливості, взаємоповазі,  а найголовніше - патріотизму. Англійці дуже шанобливо ставляться до історії власної держави, тому краще не висловлюватися про Англію у негативних барвах.

 

Міф 5. Житло:  Вважається, що англійці дуже забезпечений народ і живуть у величезних особняках та віллах. Звісно, шикарну віллу може дозволити собі не кожен, але який би будинок у англійців не був, він завжди буде найкомфортнішим та найзатишнішим місцем. Цікаво, що в Англії живуть здебільшого саме у будинках, а не в квартирах, як прийнято в інших країнах. Багато будинків навіть мають власні імена. Дивно, чи не так?

 

Життя англійців дуже цікаве. Особливо для нас, адже ми кардинально відрізняємося один від одного. Це проявляється у всьому: від одягу до манери поведінки та освіти. Проте це не заважає нам цікавитися традиціями, життям націй один одного і дізнаватись нові цікаві факти. Деякі з найпопулярніших міфів про англійців ми спростували, а деякі – довели. Сподіваємось, вам було цікаво та пізнавально.


1861
0
2056
0
2061
0