20 03/15
03:07

Любить не любить…дасть не дасть


Маргарита Стронська
2
Подякували: deadbyapril, Rimma
0
1407

Якщо переглянути стрічку новин у соцмережах, порахувати кількість підписників у пошлих пабліках, усвідомити кількість поціновувачів «50 відтінків сірого» та літератури такого роду і подивитись американські фільми, то можна зробити висновок — наша молодь деградує, «звульгарнюється» та і падає нижче пояса (у прямому значенні). Таке враження, що єдине, що може зацікавити людину ХХІ століття — то це секс.

Демократія, щоб її. Тепер ніхто не заморочується і нічого не приховує. Голі стосунки переважають у більшості, ну принаймі більшість про них мріє.

Я розумію, що романтизм ХІХ століття вже «не в тємі», але ж це не означає, що треба повертатись до часів первісного суспільства. часів загалі не нашої ери. Де було тільки «поспати, посрати, вбити, поїсти, дитину зробити» і так по колу. Що це за повернення до тваринних інстинктів? Не думаю, що всі начитались Фрейда.

На мою думку, причини цього — це епоха ліні та пофігізму і перенасичення населення. Навіщо «напрягатись»? Навіщо купляти квіти, подарунки, витрачати гроші на ресторани та цей весь «рожевий» непотріб? Навіщо чекати, поки дівчина дозволить наблизитись до себе? Навіщо? Якщо можна просто знайти іншу, яка не буде «ломатись»?

Та й дівчата далеко не пішли. Не даремно кажуть, що скоро у представниць «найдавнішої професії» не лишиться роботи, тому що хлопцям тепер за це не обов’язково платити гроші. Тепер можна просто «розвести малишку». Ну і що ви після цього хочете дівчата? На яке кохання ви чекаєте? На яку мораль, совість, честь ви сподіваєтесь?

Попит створює пропозицію. Ринкова економіка. Не думала, що ця теорія підійде до справ амурних, а точніше «ліжкових» (і то, ліжко це вже не актуально, куди цікавіше у брудному під’їзді чи в парку на лавочці…екстрим, щоб його).

Сучасні відносини протилежних статей нагадують якусь рулетку в стилі Шекспіра: «дасть чи не дасть?...от у чому питання» роздумують хлопці при погляді на дівчину. А ще іноді я, як представниця прекрасної половини населення, відчуваю себе як на вітрині магазину, коли тебе розглядають як товар і вибирають з-поміж інших за методом співвідношення «ціна-якість». А ще зараз дуже модно оцінювати дівчат за допомогою «зірок» від 1 до 5. Та ви що вже зовсім подуріли? Ми що готелі якісь?

Хлопцям теж не позаздриш. Не маєш машини, декілька штук у гаманці та «смазлівої» мордашки або бороди, то все, ти вже поза кадром.

Якщо так буде продовжуватись, то знаєте як ми закінчим?

В нас будуть 2 групи людей : цнотливі невдахи-самогубці, які за якимись дурними стереотипами не дотягують навіть до «3», і «4» та «5» з прекрасним букетом «хворіб кохання». Дитячі будинки і вулиці будуть переповнені дітьми-сиротами. Адже навіщо обтяжувати себе дитиною? Тим більше коли навіть не знаєш від кого вона. 

Ну то що? Невже вона цього вартує, ця демократія відносин? FREE LOVE?

 


1861
0
2057
0
2061
0