17 03/15
12:46

Вчися, дитино, поки не здохнеш…


Маргарита Стронська
3
Подякували: deadbyapril, Hasyuk, Rimma
0
1510

Всі говорять: «Студентські роки — найкращі роки в твоєму житті», може, воно і так, але. якби не було навчання. На жаль, освіта, а точніше методи її викладання, у навчальних закладах України далеко не доскональні. І як би зараз її не покращували і не намагались наблизити до європейської, це все ще не те.

Але я зараз не хочу розбирати новітні закони у сфері освіти, критикувати чи підтримувати їх…я зараз хочу висловити думку більшості студентів….як же це все ДІСТАЛО!!!

Дістала та перевантажена програма незрозумілими і непотрібними дисциплінами; дістала теорія без практики; дістали викладачі, які роблять з нами все що захочуть: не вчать або навпаки грузять, морально вбивають, тиснуть, валять, вбивають у нас особистість та творчість; дістали одногрупники, які за оцінку готові тобі горло перегризти; дістала шаблонність, одноманітність та нейтралізація усього живого.

Хто не хоче грузнути у цьому всьому навчанні, а точніше зубрінні та виконанні «захцянок» людей (викладачів), які чомусь думають, що мають право на наше життя, та хто все-таки знаходить час на відпочинок у своє задоволення — приречений на безсонні ночі та сусідство «з гівном», з яким тебе обов’язково змішають.

Ми працюємо на смітник. Адже саме туди підуть всі наші практичні, самостійні, реферати, курсові.

Як же тішить думка, що після закінчення навчання ти не зможеш знайти роботу, або знайдеш не за фахом. А найоптимістичніше те, що все, що ми вчимо, нам на місці роботи скажуть забути та вчити все з нуля. Перспективка просто супер, нічого не скажеш. Як то жартують: «Всі ми зустрінемось у Макдональсі», тільки от з якого боку каси ще не відомо.

Ну от врешті-решт виходить так, що упродовж всього життя нас вчать…спочатку ходити, говорити, їсти, потім мовчати та не рухатись, вчитися вчитися (свідома тавтологія), працювати, робити щось, кохати, створювати сім’ю… і пішло-поїхало, тобто вчать нас жити… Стоп... А коли тоді жити?!

Ніколи. Бо вчися, дитино, поки не здохнеш.

 

 


1861
0
2057
0
2061
0